Tradycyjne rzemiosło i najwyższa jakość – Sonnenleder

Żyjemy w czasach, w których panuje moda na ilość, a nie na jakość. Kupujemy coraz więcej, ale nie patrzymy na ile nam to wystarczy. Zapomina się o markach, które tworzą przepiękne produkty wykonane z najlepszych materiałów, ale nie u nas! Niestrudzenie poszukujemy produktów, które będą Wam służyć latami i tak kilka lat temu trafiliśmy na markę, która właśnie trafiła do naszego sklepu.

Tradycyjne rzemiosło, autentyczność i szacunek dla zasobów naturalnych – tak definiuje się austriacka marka Sonnenleder, która powstała w 1986 roku. Tworzy ona przedmioty wykonane z niemieckiej skóry najwyższej jakości.

Produkty Sonnenleder testujemy od 2019 roku na nas samych i są tak fajne, że nie mogliśmy ich zachować tylko dla siebie.

Torebki, piórniki czy nawet piłki wykonane są z prawdziwej, tradycyjnie garbowanej skóry, która przetwarzana jest wyłącznie przez regionalnych garbarzy, a wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Mimo upływających lat Sonnenleder tworzy produkty ponadczasowe. A to wszystko za sprawą starannie wyselekcjonowanej skóry. Z biegiem czasu na powierzchni produktów wytworzy się patyna, która będzie dowodem najwyższej jakości oraz sprawi, że każdy produkt stanie się unikalny.

Wiemy ze podobnie do nas, doceniacie produkty które posłużą Wam przez lata, dlatego pokochacie Sonnenleder tak jak my!

Po więcej informacji, zapraszamy Was na nasze media społecznościowe oraz do zapisania się do naszego newslettera!

Dodaj komentarz