Traveler’s Notebook w Polsce – Escribo oficjalnym Partner Shopem!

Ten tekst nie powstałby, gdyby nie nasza miłość do japońskich notatników Traveler’s Notebook, które, co tu dużo kryć, trafiły do Polski dzięki matce założycielce Escribo – Elmirze.

Ci z Was, którym nazwa notatnika nie mówi niczego (choć trudno nam sobie wyobrazić, że ktoś taki jeszcze tutaj jest), powinni zacząć od artykułu, który przybliży Wam wyjątkowość Travelersa. Natomiast tych z Was, którzy posiadają własny notatnik, albo nawet większą kolekcję, zapraszamy do lektury!


Czy wiedzieliście, ile partner shopów ma na całym świecie Traveler’s Company? Otóż zaledwie dwadzieścia dziewięć, z czego aż dwa w Polsce! W styczniu 2023 roku Escribo oficjalnie dołączyło do tego niezwykłego grona, co cieszy nas bardzo, bo przecież wszystko zaczęło się właśnie od Travelersa.


Skąd wzięły się Parnter Shopy Traveler’s Company? Ideą było stworzenie na całym świecie miejsc, gdzie każdy posiadacz notatnika będzie czuł się jak w domu (choć my wolimy określenie „jak w niebie”).

Mimo że wciąż jeszcze w niektórych przypadkach podróżowanie bywa trudne, to Partner Shop Traveler’s Company jest miejscem, które zawsze łączy ludzi. To właśnie tam zarówno właściciele, jak i odwiedzający używają na co dzień notatników TN. Znają oni swoje potrzeby, chętnie rozmawiają i wymieniają się doświadczeniami. To oaza dla miłośników podróżniczych notatników, bez względu na kraj, z którego przybywają.

Miejsca te oferują również coś, czego nie da się zakupić nigdzie indziej – wersje limitowane, prawdziwe białe kruki, będące marzeniem większości posiadaczy notesu Traveler’s Notebook. A ponieważ wielu z nas, podróżujących i prowadzących analogowe zapiski, kolekcjonuje pieczątki z różnych odwiedzonych miejsc, także w partner shopach na całym świecie znajdziemy coś dla siebie – oryginalne stempelki, naklejki i gadżety, które ubogacają podstawową wersję notesu Traveler’s Notebook, sprawiając, że każdy jest niepowtarzalny i najpiękniejszy.


Dlatego od dziś zapraszamy Was serdecznie do Escribo, gdzie czeka oczywiście pamiątkowy stempelek, ale także wiele, wiele więcej… Bo przecież wszyscy mamy lekkiego bzika na punkcie tego niezwykłego notesu!

Dodaj komentarz