BLACKWING VOL.7

Edycja limitowana ołówków Blackwing Volumes 7 powstała w hołdzie kreskówkom i ich roli w naszym życiu.


Pierwsze rysunki, powstałe na ścianach jaskiń w Lascaux na terenie obecnej Francji, datowane są na okres paleolitu. Już wówczas ludzie czuli potrzebę uwieczniania swoich historii za pomocą obrazków, które rozpalały wyobraźnię kolejnych pokoleń.

Rysunki, z których następnie ewoluowała animacja, odgrywają w życiu człowieka niebagatelną rolę. Każdy z nas ma swoich ulubionych bohaterów książek i bajek, a filmy animowane dla dorosłej części widzów cieszą się nieprzemijającą popularnością. Podczas, gdy tradycyjna technika filmowa poddana była ograniczeniom, filmy animowane ograniczała tylko wyobraźnia twórców.


Edycja Limitowana Blackwing VOL.7 nie tylko oddaje hołd animacji rysunkowej, ale sama jest taką animacją. W pudełku znajdziemy 12 ołówków w kolorze ciemnej czerwieni, opatrzonych jasnymi elementami graficznymi oraz kolorowymi kropkami. Gdy ułożymy je w określonej kolejności, aby kolorowe kropki stykały się ze sobą i użyjemy dołączonego do zestawu wizjera wykonanego w technice animacji z płotkiem, naszym oczom ukaże się biegnąca sylwetka kojota Wile E. Coyote, słynnej postaci autorstwa Chucka Jonesa. Sylwetka ta ozdabia także pudełko na ołówki.
Dokładną instrukcję sposobu ułożenia ołówków przedstawia poniższy film.

Ołówki z serii VOL.7 wyposażone są w zbalansowany grafit ceniony przez rysowników. Ich oryginalnego wizerunku dopełnia pomarańczowa gumka do mazania w czarnej obudowie.

A czy Wy macie swoją ulubioną postać w świecie kreskówek? Czy jest jakaś animowana historia, do której wracacie ze szczególnym sentymentem? Czekamy na Wasze komentarze.

Dodaj komentarz