BLACKWING VOL.192

Edycja limitowana ołówków Blackwing Volumes 192 to hołd dla wspólnej twórczości Paula McCartneya i Johna Lennona.


Blackwing od początku swojego istnienia nie tylko wspierał twórczość, ale wypuszczał na rynek kolejne serie ołówków przypominających dokonania wybitnych jednostek, które zapisały się w historii sztuki.

Do takich jednostek należą na pewno Paul McCartney i John Lennon, których sylwetek nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.
Piosenki „beatlesów” śpiewały nasze babcie i mamy, a niektóre wersy do dziś bezwiednie nucimy pod nosem, czasem nawet nie znając ich historii.

Paul odpowiadał za bardziej optymistyczny zestaw tekstów, podczas gdy strofy pisane przez Johna są bardziej poetyckie i melancholijne. To dzięki ich kolaboracji piosenki brytyjskiego zespołu są tak ponadczasowe i przetrwały przez lata. Obaj artyści wywarli niezaprzeczalny wpływ na współczesną muzykę i sztukę, a ołówki Blackwing VOL.192 mogą być tego doskonałym przykładem.

Opatrzone cytatami z najsłynniejszych piosenek kultowej brytyjskiej grupy „The Beatles” ołówki Blackwing VOL. 192 posiadają super twardy grafit, który sprawdzi się idealnie do pisania. Nazwa serii nawiązuje do ilości piosenek, które obaj artyści napisali wspólnie, a których jest właśnie 192.

Biel i czerń połączone kolorowym pryzmatem, widoczne na każdym z ołówków, symbolizują konwersję dwóch potężnych sił twórczych, które mimo odmiennej energii, doskonale współgrają w procesie twórczym.

Ołówki wyposażone zostały w super twardy grafit, doskonały do pisania, a także białą gumkę w lakierowanej na czarno obudowie.

Znajdziecie je już w sklepie (do wyczerpania zapasów) – Blackwing vol. 192

Cytaty z piosenek, które znajdziecie na każdym z 12 ołówków, pochodzą z utworów:
Revolution © 1968 Sony/ATV Music Publishing
Strawberry Fields Forever © 1966 Sony/ATV Music Publishing
Hey Jude © 1968 Sony/ATV Music Publishing
Let It Be © 1969 Sony/ATV Music Publishing
Helter Skelter © 1968 Sony/ATV Music Publishing
Blackbird © 1968 Sony/ATV Music Publishing
All You Need Is Love © 1967 Sony/ATV Music Publishing
The End © 1969 Sony/ATV Music Publishing
Lady Madonna © 1968 Sony/ATV Music Publishing
With a Little Help From My Friends © 1967 Sony/ATV Music Publishing
Come Together © 1969 Sony/ATV Music Publishing
Dear Prudence © 1968 Sony/ATV Music Publishing
Across the Universe © 1968 Sony/ATV Music Publishing

Dodaj komentarz