Kornet & Hahn – niemiecka precyzja i funkcjonalny design

Niemiecka firma Kornet & Hahn kojarzy się nam z doskonałej jakości produktami biurowymi premium, ale nie tylko!

Jak podkreślają twórcy tej istniejącej na rynku od 1971 roku marki, biurko to miejsce, gdzie rządzą produktywność i kreatywność. Jeśli postawimy na nim przedmioty, które ułatwią pracę i będą jednocześnie cieszyć oko, osiągniemy sukces. Rozumiecie więc dlaczego w Escribo nie mogło zabraknąć produktów Kornet & Hahn.

Mieszcząca się w niemieckim Monastyrze firma stawia na materiały doskonałej jakości, takie jak akryl, metal, chrom czy złoto. Dzięki fachowemu podejściu design nigdy nie przyćmiewa funkcjonalności akcesoriów, a więc mogą one posłużyć kolejnym pokoleniom i uprzyjemniać im zadania wymagające porządkowanie dokumentów.

Jednak nie samą pracą człowiek żyje, dlatego w tym roku Kornet & Hahn do swojej oferty dołączyło autorski… gin. Kornet & Hahn Office Premium Gin zawiera m.in. islandzkie algi, a także bukiet owoców, które nadają mu charakterystyczny smak i aromat.


I choć my pozostaniemy przy miłości do przyborów biurowych i piśmienniczych, trudno nam nie docenić takiej wszechstronności!

Wszystkie produkty marki Kornet & Hahn najdziecie tutaj

Dodaj komentarz