Notesy TRC – najlepsi kumple w podróży i nie tylko

Kolekcja notesów TRC Spiral Ring Notebook to czternaście notesów w sześciu seriach, które pomogą nam zorganizować się podczas podróży i nie tylko.

W kolekcji znajdziemy notesy z różnymi rodzajami papierów, kopert i kieszonek do przechowywania. Wszystkie je łączy jedno – sztywna okładka wykonana z woskowanej tektury oraz złota spirala, będąca znakiem rozpoznawczym TRC.

Aby łatwiej rozróżnić poszczególne notesy, oznaczono je symbolami zwierząt, co oczywiście nie jest przypadkowe!

Notesów można używać jako szkicowników, notesów do scrap bookingu, miejsc do przechowywania luźnych kartek, zdjęć, wizytówek itp., które zbierają się nam podczas podróży. Każdy notes służy innemu celowi, a ich użytkowanie ma rozwijać kreatywność.

Każdy z notatników został wykonany ręcznie w manufakturze w mieście Nagareyama, 40 km od Tokio. Papier jest tam rozcinany, składany i zbierany maszynowo, po czym każdy z notatników powstaje poprzez ręczne zbindowanie kartek z okładką przy pomocy złotej spirali. Wszystko wykonywane jest z wielką troską i precyzją, aby do rąk nowego właściciela trafił produkt najwyższej jakości.

TRC SPIRAL RING NOTEBOOK Blank DW Kraft Paper czyli seria z wielbłądem.

Notesy z wizerunkiem wielbłąda wytłoczonym w prawym dolnym roku okładki, są wypełnione papierem kraftowym w kolorze pustynnego piasku. Papier doskonale nadaje się do pisania długopisem i ołówkiem, wklejania zdjęć i rysunków, tworzenia wspomnień z wypraw i wycieczek. W serii tej znajdziemy format A5 Slim, A6 Slim oraz poziomo otwieramy B6. Każdy z notesów ma 80 stron.

TRC SPIRAL RING NOTEBOOK Blank MD Paper White – seria z niedźwiedziem

Biały niedźwiedź to symbol notatników zawierających aż 200 stron śnieżnobiałego papieru MD. Jest on doskonały do pisania różnymi typami instrumentów piśmienniczych. W serii tej również znajdziemy format A5 Slim, A6 Slim oraz poziomo otwieramy B6.

TRC SPIRAL RING NOTEBOOK Paper Pocket – seria z kangurem

Sympatyczny torbacz patronuje serii notesów z kieszonkami. Wykonane zostały one z kremowego papieru MD – można więc na nich wygodnie pisać, a dodatkowo każda z nich pomieści mapki, bilety i inne papierowe drobiazgi, które zawsze kolekcjonujemy w podróży. W serii tej znajdziemy format A5 Slim, A6 Slim oraz poziomo otwieramy B6, z których każdy ma 32 kieszonki.

 TRC SPIRAL RING NOTEBOOK Window Envelope – notes z pszczółką

Pszczołę znajdziemy na poziomo otwieranym notesie w formacie B6. W środku ma on aż 12 kopert z okienkiem. Koperty wykonano ze sztywnego papieru kraftowego. Jest świetny do przechowywania naklejek, znaczków, drobnych karteczek. Po kopertach można pisać używając ołówka, długopisu lub pióra kulkowego, a transparentna folia w okienku pozwoli szybko odnaleźć to, czego akurat potrzebujemy.

TRC SPIRAL RING NOTEBOOK Watercolor Paper – seria z łabędziem

Majestatyczne łabędzie patronują notesom zawierającym 40 stron papieru idealnego do malowania akwarelami. Wodoodporność sprawia, że papier ten jest również doskonałym podkładem do tworzenia kolaży, szkicowania i malowania brushpenami. W serii znajdziemy dwa formaty A5 Slim i B6.

TRC SPIRAL RING NOTEBOOK Card and Photo File – seria z pelikanem

W tej serii znajdziemy dwa notatniki w rozmiarze A5 Slim i poziomo otwierany B6. W tym przypadku notatniki mają różną ilość stron i różne zastosowanie. Format A5 Slim pomieści aż 72 wizytówki lub mini zdjęcia z Instaxa.

W formacie B6 zmieścimy album na 24 zdjęcia w formacie pocztówkowym lub pocztówki właśnie.

Na każdej stronie znajdziecie miejsce na wpisanie krótkiego komentarza. Możecie go również zapisać na transparentnej kieszonce za pomocą markera do tego przeznaczonego.

Mamy nadzieję, że od dzisiaj notesy TRC staną się również Waszymi najlepszymi kumplami w organizacji! Jak widzicie oferują one niezliczone możliwości i dużo frajdy podczas użytkowania!

Dodaj komentarz