Edycja Limitowana Traveler’s Notebook B-Sides & Rarities!

Historia płyt winylowych sama w sobie jest fascynująca i pełna niespodzianek, a anegdot na ich temat jest tak wiele, że spisanie ich wszystkich spokojnie zajęłoby kilka tomów. Można się zatem rozpisywać o materiale z jakiego były tworzone (od ebonitu, polichlorku winylu, aż po czekoladę i zdjęcia rentgenowskie), czy ich rozmiarze, kształcie i wypełnieniu (w niektórych płytach można znaleźć płyny, suszone liście, a także włosy muzyków!) i o tym, że w niedalekiej przyszłości dzięki firmie Bacardi płyty winylowe będą powstawały z jednorazowych, plastikowych słomek z recyklingu.

Płyty winylowe składają się z dwóch stron – A i B. Na stronie A można znaleźć główne, autorskie utwory wykonawców, natomiast strona B znana jest z tego, że daje większą swobodę, i dzięki temu pojawiały się tam covery i różne muzyczne eksperymenty. Również często zdarzało się, że utwory ze strony B zyskiwały większą popularność niż album ze strony A. Ale to co najważniejsze, płyta winylowa od zawsze jest symbolem dobrego smaku i unikalności. I właśnie do tego nawiązuje najnowsza edycja limitowana Traveler’s Company na 2021 rok o nazwie „B-Sides and Rarities”.

W tym roku notatnik Traveler’s Notebook świętuje piętnaście lat od swojej premiery i właśnie z tej okazji zespół TRC zaprojektował aż siedem zupełnie nowych wkładów, zarówno do dużego jak i do małego notatnika. W edycji limitowanej TRC B-Sides and Rarities znajdziemy wkład z papierem wodoodpornym, papierem składanym w harmonijkę, super cienkim papierem, notes z papeterią, kartkami pocztowymi, zeszyt na naklejki oraz materiałowe kieszonki zapinane na metalowy zamek w dwóch kolorach!

Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides & Rarities Washable Paper to notatnik z papierem, którego używa się do robienia etykietek na ubrania i stosuje się w pralniach chemicznych. Zarówno papier ten jak i okładka nie rozpada się w kontakcie z wodą oraz pralką. Odważni mogą się przekonać o tym sami, wrzucając wkład do pralki, papier będzie jedynie zmięty, natomiast nic więcej się z nim nie stanie 😉

Traveler’s Notebook B-Sides & Rarities Washable Paper i
Traveler’s Notebook B-Sides & Rarities Washable Paper Passport Size

Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities Accordion Fold Paper to papier złożony w harmonijkę. Spodoba się szczególnie kreatywnym duszom, które lubią rysować, projektować, malować, tworzyć kolaże, mapy i plany. Papier jest na tyle sztywny, że idealnie sprawdzi się do malowania brush penami i farbami, bez obaw, że się odkształci.

Wkład do Traveler’s Notebook Passport Size B-Sides&Rarities: Papier składany
Wkład do Traveler’s Notebook Passport Size B-Sides&Rarities: Papier składany Passport Size

Jeżeli myślicie, że wkład #013 Lightweight Paper posiada cienki papier to koniecznie musicie wypróbować wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities Super Lightweight Paper! Wkład ten posiada super cienki papier, który niemalże jest przezroczysty, niektórym nawet przypomina papier śniadaniowy, a mimo to nie przebija i nie strzępi się, za to może pozostawiać delikatną poświatę.

Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Super cienki papier
Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Super cienki papier Passport Size

Ciekawym pomysłem jest notes z papierem do naklejek, czyli wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities Sticker Release Paper. W środku znajdziemy arkusze śliskiego papieru, dokładnie takiego samego na jakim drukowane są naklejki. Jeżeli więc posiadasz dużą kolekcję naklejek, a chciałbyś je umieścić w jednym miejscu, ale jeszcze nie wiesz, czy przypadkiem nie wykorzystasz ich gdzieś indziej, to wkład z papierem do naklejek będzie jak znalazł 😊

Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Papier do naklejek
Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Papier do naklejek Passport Size

W tej edycji limitowanej znajdziemy również dwa wkłady, które są dedykowane dla osób lubiących pisać długie listy, lub krótkie bileciki. Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities Letter Pad to papier listowy, który z jednej strony ma nadrukowaną linię a z drugiej kratkę, dzięki temu sprawdzi się idealnie dla osób, które nie są do końca zdecydowane w jakiej liniaturze wolą pisać. Wkład ten jest również pierwszym w dziejach Traveler’sa wkładem z klejonym grzbietem, co umożliwia łatwe wyrywanie stron.

Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Papeteria
Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Papeteria Passport Size

Do krótkich liścików/bilecików posłuży nam wkład Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities Message Card, czyli aż 35 kartek z motywami TRC i perforacją. Kartki te posiadają wytłoczone życzenia oraz dedykacje, które sprawdzą się w każdej sytuacji, a na drugiej stronie znajdziemy wystarczająco dużo miejsca, aby napisać kilka słów od serca.

Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Kartki pocztowe
Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Kartki pocztowe Passport Size

Ale chyba to, na co wszyscy czekali z niecierpliwością to materialna kieszonka zapinana na metalowy zamek, czyli wkład Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities Cotton Zipper! Kieszonki te do tej pory były dostępne wyłącznie w sklepach Traveler’s Factory w Japonii, dlatego też były obiektem westchnień wielu. Kieszonki Cotton Zipper to tak naprawdę alternatywa dla wkładu #008 w przypadku dużego Traveler’sa i #004 w przypadku notatnika w wersji paszportowej. Wkłady w obu tych rozmiarach posiadają dwie duże kieszenie, jedna z nich zapinana jest na metalowy zamek oraz mniejsze kieszonki na wizytówki. Kieszonki powstały z woskowanego płótna, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na wszelkie przygody, nawet te w damskiej torebce 😉 Gwarantujemy, że ten wkład zamieni Twój notes w niepowtarzalny gadżet, z którym nie będziesz chciał się rozstawać, a szczególnie przyda się do przechowywania notatek, paragonów, faktur a nawet pieniędzy 😊

Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Kieszonka na zamek oliwkowa
Wkład do Traveler’s Notebook B-Sides&Rarities: Kieszonka na zamek pomarańczowa
Wkład do Traveler’s Notebook Passport Size B-Sides&Rarities: Kieszonka na zamek niebieska
Wkład do Traveler’s Notebook Passport Size B-Sides&Rarities: Kieszonka na zamek musztardowa

Wszystkich ciekawych zapraszamy na nasz kanał YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCVN0okMtLlcIUi2rafsJieA?view_as=subscriber) , gdzie pokazujemy każdy wkład „od środka” 😉

Dodaj komentarz