Notatniki Fringe Studio

… i o tym jak je znaleźliśmy

Celem naszego wrześniowego wyjazdu do Londynu wbrew pozorom nie była gonitwa za limitowanymi produktami Traveler’s Company Prada Edition (o której możecie przeczytać tutaj), a targi Top Drawer, podczas których szukaliśmy nowych marek, abyśmy teraz mogli Was zaskakiwać nowościami.

Jedną z nich jest niewątpliwie marka Fringe Studio, która wyróżniała się na tle innych. Marka ta pochodzi ze słonecznej Kalifornii i już od ponad 20 lat projektuje przedmioty codziennego użytku, aby pomóc nam w organizacji jeszcze lepszej pracy. Jak sami podkreślają, ich przedmioty powinny być praktyczne, o wyszukanym designie i trwałe. Co więcej, marka zwraca szczególną uwagę na materiały, z których wykonane są ich produkty. Zasada jest prosta – powinny być przyjazne dla środowiska, dlatego też niektóre okładki zostały wykonane z lnu, wegańskiej skóry i ekologicznego zamszu.

A to, co dla Was wybraliśmy to małe notesy reporterskie na spirali, szkicowniki z perforowanymi stronami, notatniki z serii Genius i Creativity Workbook, które są opcją świetną opcją dla niezdecydowanych, ponieważ zostały podzielone na cztery sekcje, a każda sekcja posiada inny środek – w linie, kratkę, kropki lub gładkie. Każdy środek to inny kolor papieru. W ofercie znajdziemy również notatniki Project Book, które dobrze sprawdzą się jako baza pod bullet journal, a to dlatego, że środek notatnika jest podzielony na dwie części – lewa strona daje nam przestrzeń do zaplanowania projektu, znajdziemy tam miejsce na daty rozpoczęcia i zakończenia projektu, zadania i pomysły, natomiast prawa strona to notatnik w kratkę do notowania.

Jednak produkty, które zwróciły naszą uwagę i od razu wiedzieliśmy, że musimy je mieć w naszym sklepie to foldery A4, o które pytaliście nas często. Mamy do wyboru trzy warianty – Pad Fringe Studio Take Note z okładką obitą lnem z zewnątrz i sztucznym zamszem wewnątrz, Pad Fringe Studio Padfolio Notes&Documents z okładką wykonaną ze skóry wegańskiej w dwóch kolorach – klasycznym czarnym i pastelowym różowym, oraz Etui Fringe Studio Envelope Padfolio, czyli eleganckie etui, również wykonane z wegańskiej skóry z kopertowym zapięciem na magnes i kieszonką z metalowym zamkiem.

Ciekawi jesteśmy, jak Wam podoba się Fringe Studio? 😊

Dodaj komentarz