Niebanalny prezent na Walentynki!

W sklepowych witrynach można coraz częściej zauważyć przewijający czerwony kolor, a wszyscy dookoła zdają się jakby bujać w obłokach. Wszystko wskazuje na to, że święto zakochanych coraz bliżej.
Chociaż wyznajemy zasadę, że sympatię powinno się okazywać na co dzień a nie od święta, nie będziemy ukrywać, że mały drobiazg otrzymany 14 lutego wywołuje naszych twarzach uśmiech. Pamiętajmy, że nawet najmniejszym gestem możemy sprawić, by komuś zrobiło się po prostu cieplej na serduszku 😉
Zamiast iść po linii najmniejszego oporu, można zrobić krok dalej i poszukać czegoś niebanalnego, czegoś czemu my sami moglibyśmy dać dodatkową wartość. Bo przecież każdy z nas chce się poczuć wyjątkowo!

Oto kilka propozycji:

1. Kto pamięta kasety magnetofonowe? Wydaje się, że było to wieki temu! Chociaż kaseta SUCK UK na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl przewijanie taśmy na ołówku, tak naprawdę zawiera w sobie ukrytego pendrive’a o pojemności 1GB, idealnym, aby nagrać składankę ulubionych piosenek z dedykacją.


2. Jeżeli macie kogoś, kto jest Waszym kotkiem, ptaszynką czy wiewióreczką, a do tego ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, to na pewno doceni drobiazg jakim są spinacze D-Clips.


3. Rozmowy o uczuciach łatwo wyglądają tylko na filmach, a jak doskonale wszyscy o tym wiemy, życie to nie film i trzeba sobie radzić w inny sposób, na przykład pisząc list.
Najpiękniej wyglądają te napisane pięknym atramentem, np. J.Herbin, który oferuje szeroką paletę barw 😉


4. A może notatnik z personalizacją? Inicjały, dedykacja, czy aforyzm sprawią, że nawet najzwyklejszy przedmiot codziennego użytku nabierze nowego, wyjątkowego charakteru.
Personalizacja to nowa usługa w naszym sklepie, wykonywana na Waszych ulubionych notatnikach Leuchtturm1917, Ciak, MD Paper i Traveler’s Notebook 🙂

Dodaj komentarz